fbpx

15.11.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised nr.26

Kaunite, kollaste munade foto on pärit Lahe muna Lahemaalt FB lehelt.

Selle nädala uudiskirja on hea meel alustada teatega, et Põhja-Eesti kohalik toit tuntuks“ sai Harjumaa aasta tegija 2021 eriauhinna kategoorias „Parim LEADER koostööprojekt“
Tegemist on jätkuprojektiga juba 2016. aastal alguse saanud Leader tegevusgruppide koostööst, arendada ühist toidukultuuri Põhja-Eestis. Projektis osaleb viis LEADER tegevusgruppi Harju ja Lääne-Virumaalt (Ida-Harju Koostöökoda, Põhja-Harju Koostöökoda, Arenduskoda, Partnerid, PAIK). Pikemalt saab lugeda siit! Tunnustus antakse üle 25. novembril.
Paar päeva on veel aega, et ennast kirja panna meie ettevõtjate päevale 24. novembril. Lisainfo leiad siit!
Kuna käes on aasta pimedaim aeg ja sündmuseid toimub vähem, siis on ideaalne aeg kodus kokkamiseks. Tuletame meelde, et ootame teie põnevaid retsepte meie jõulutoitude retseptikonkursile. Vaata täpsemalt siit!
Sel nädalal, 20. novembril toimub Eipri külamajas Hakkame Santima raames Kadripäeva toidukoolitus. Lisainfot saab Heili Tammuselt, heili.tammus@gmail.com
Natuke ka lugemist. Nimelt on oma argipäevaseid mõtteid kirja pannud meie märgisekandja Kangru Talutoit, kelle kaubamärgiks on Lahe muna Lahemaalt. Nad ise peavad ennast kanakasvatuses ja munade tootmises väikesteks tegijateks. Samas kõik, mis tehakse on tehtud hoole ja armastusega. Kindlasti on nende munad väärt ostmist. Mine ja uuri talu tegemisi nende FB lehelt!

Maitseteaasta kahvel on sel nädalal Sagadil, kus loomulikult ootavad sind restoranis head, paepealsed maitsed!

Lisainfot meie tegemiste kohta saab projektijuhilt eha@arenduskoda.ee

Jaga: