fbpx

Harjumaa

24.november 2021

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku kohtumine- õppepäev!

Kohtumise eesmärk on tutvuda Harjumaa toiduettevõtjatega ja ühiselt läbi mõelda toiduvõrgustiku edasine tegutsemiskava. Kohtumisele on oodatud Põhja-Eesti toidumärgise kandjad ja võimalikud uued märgise taotlejad. Grupi suurus 30 inimest
Kava:
10.00 – 11.00 kohtumine Habaja Viinavabrikus . Väike pereettevõte, kus toodetakse veine ja pakutakse ehedat ja maitseterikast pitsat, talvel ka lõkketoitu. Ettevõtte tutvustamine. Saame ka värskelt, meie silme all valmivaid pitsasi maitsta.

11.15 – 12.15 Siidrifarmi tutvustus. Ettevõtte siider on puhas käsitöö ja valmistatud shampanija meetodil. Iga nädal käib Siidrifarmis läbi keskelt läbi 100 inimest, kellele permees räägib toodete valmistamisest.

12.45 – 13.15 Vildi Villa tutvustus
Tegemist on armsa käsitööpoega kus kõrval ka kohvik. Vildi Villa perenaised võitsid oma karaskiga Parima Talutoidu konkursil pagaritoote kategoorias esikoha.

14.00 Taju Resto on Ranno Pauksoni autoriköögil põhinev restoran, kus märksõnadeks on elegantne külalislahkus, elav tuli, kvaliteetsed valikud ja hooajati kohalik tooraine, kus traditsioonilised maitsed kohtuvad maailmapärlitega.
Taju asub Jõelähtmel 300-aastases põlistalukompleksis, mida ümbritseb põhjaranniku astangu eriilmeline loodusmaastik.
Lõuna, ettevõtte tutvustus

15.00 – 16.30 Arutelu – Põhja-Eesti kohalik toiduvõrgustik – tegutsemise koostöökokkuleppe.

16.30 – 17.00 Põhja-Eesti toidutegemised 2022 aastal.

Registreerimise info – Osamaks 10 eurot. Osalejat tuleb ise kohale tulla. Soovitame autodega koopereeruda, jagame omalt poolt registreerunute vahel infot, et sõitudes omavahel kergem kokku leppida oleks.
Registreerumine hiljemalt 17. november siin!
NB! Sündmusel jälgime just sel hetkel kehtivaid kriisireegleid, kindlasti peab osalejal olema kas vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise tõend.
Lisainfo Eha Paas, eha@arenduskoda.ee
Kohtumist toetab Euroopa Liidu Leader programm.

Jaga: