fbpx

27.09.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised nr. 19

Alanud nädalal on meie maitseteaasta meeskond töös Põhja-Eesti toiduvideotega. Nimelt avaldame reedel, 1.oktoobril Põhja-Eesti maitseid tutvustavast videoseeriast esimese, mis räägib kartulist.
Tulemas on veel viina, kala ja odra teemalised videod. Video avaldatakse nii meie kodulehel kui FB lehel. Etteruttavalt saan öelda, et sealt leiavad hobikokad endale häid nippe kartuli kasutamiseks toidus.

Sügis on ideaalne aeg hea ja maitsva toidu nautimiseks. Üheks võimaluseks on planeerida aeg Lahemaa restoranide nädal koos sõpradega külastamiseks 9-17 oktoobril. Uuri täpsemalt kodulehelt!

Sel nädalal saab veel ennast kirja panna meie märgisekandjate õppereisile Viljandi – ja Mulgimaale. Kavaga saab tutvuda siit.

Maitseteaasta kahvel peatub sel nädalal Rakvere talupoes ja jõuab reedel, 1. oktoobril Georgi Söögimaija! Georgi Söögimaja on armas ja hubane söögikoht Väike-Maarjas, toiduks pakutakse ehedat ja maitsvat kohalikku toitu!

Kõigile neile, kes tahavad ennast kaitsta sügiseste viirushaiguste vastu, soovitame tutvuda meie musta pässiku toodetega. Saame teile soovitada nii Lahemaa Pärismuskoja musta pässiku tõmmist kui Natural Chaga musta pässiku tooteid.

Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: