fbpx

Natural Chaga OÜ

Pillapalu, Harjumaa

Märgise tunnistuse kehtivus: 11.04.2024-11.04.2027

Natural Chaga valmistab laias valikus puhtaid Eesti musta pässiku tooteid – musta pässiku tõmmist, teed, tinktuuri, lahustuvat musta pässikut ja kapsleid. Enamus meie tooted on mahetunnustatud ja Natural Chaga OÜ on katusorganisatsiooni Organic Estonia liige. Lisaks on meie valikus kuivatatud musta pässiku pulber ja tükid. Kogu meie tooraine on säästlikult korjatud Eesti metsade mahealadelt. Kõik meie tooted on valmistatud käsitsi väikestes kogustes ega sisalda säilitus- ja ega muid lisandeid.

Järgime vanu Eesti tradistioone pässiku korjamisel, valmistamisel ja kasutamisel. Samal ajal uuendame ja täiustame oma toodete retsepte ja tootmisprotsesse enda katsetuste ja teaduslike uuringute põhjal ning koostöö kaudu Eesti partneritega.

Natural Chaga on ainus ettevõte Eestis, mis pakub Eestis valmistatud 100% lahustuvat musta pässiku ekstrakti. Lahustuv must pässik valmistatakse kontsentreeritud tõmmise külmkuivatamisel tagasi pulbriks. See on 8 korda kontsentreeritum kui toores must pässik ning biosaadav inimorganismile pulbri kujul (erinevalt toorest kuivatatud musta pässiku pulbrist).

Lisaks naudime oma kogemuste ja teadmiste jagamist teistele musta pässiku sõpradele oma regulaarsetes töötubades Pillapalu Forest Retreat’is.

Meie tooteid saab osta veebipoes või otse meie kodukohas Pillapalus.

Natural Chaga OÜ

Kontaktisik: Robin Gurney

Tel: 372 55929479

e-post: robin@naturalchaga.eu

Koduleht: www.naturalchaga.eu

Jaga: