fbpx

13.10.2023

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised oktoobris!

Villa Dombrovka hõrgutavad road ootavad teid Lahemaa restorani nädalal koos sõpradega!

Meie oktoobri tegevused on koondunud homme, 14. oktoobril algava “Lahemaa restoranide nädal koos sõpradega!” läbiviimisele. Teid ootavad 12. põnevat kohta oma fantastiliste toitudega, lisainfo ja broneerimine meie kodulehel!
Kuid oktoobrisse mahtus ka toiduprojekti Paepealsed maitsed juhtkomisjoni nõupidamine Viru-Jaagupi endises koolimajas. Täna toimib koolimaja kogukonna keskusena, kus saavad kokku noored, kus tegutseb raamatukogu ja toimub valla ametnike elanike vastuvõtt. On olemas saal seminariks, pidude korraldamiseks. Maja kolmandal korrusel on ennast sisse seadnud meie märgsekandja, Halliktoa talu perenaine Külli Jürna, kes lubas seal avada ka oma toodete kaupluse.
Juhtkomisjon otsustas asuda koostama piirkonna toiduvõrgustiku uut projekti, mille fookuses on võrgustikutöö, kooli-ja lasteaia toit ja ühisturunuds. Sedakorda on soov kaasata ka mõni välispartner.
Oktoobris on välja antud kolm uut märgist, Karepal asuvale Villa Dombrovka ja Aaveres asuva Relais Liimock restoranidele. Mõlemale saate ka meie restorani nädala jooksul külla minna. Märgis anti ka Maheleib OÜ pagari- ja kondiitritoodetele, meie soovitus on nende värskeid, ahjusooje tooteid minna ostma ettevõtte kohvikusse, mis asub Jüris.
Oktoobris käis televisioon külas meie märgisekandjal Vinkymonil, nimelt elab ja tegutseb aasta noortalunik just seal. Link saatele!
Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee
Põhja-Eesti toiduvõrgustikutööd toetab Euroopa Leader programma.

Jaga: