fbpx

05.06.2023

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised juunis!

Meie toimekad ettevõtjad alustasid juunit Aegviidu Kõlakojas, kus möödunud laupäeval, 3. juunil, peeti maha kogupere grillipidu. Põhja-Eesti toidualal pakkusid head-paremat Anija Mõisakohwik ja VildiVilla, Virumaa Vutt ja Vinkymon, Vahva Maius ja Hipijäätis. Kes Aegviidule ei jõudnud, siis meie ettevõtjate tooteid saab osta nii piirkonna taluturgudelt kui otse ettevõtjatelt.
7. juunil toimub meie selle hooaja viimane töötuba, sedakorda on fookuses lammas ja lambatoidud.
17. juunil tähistab meie võrgustiku üks eestvedajatest, Põhja-Harju Koostöökogu, oma sünnipäeva piknikumatkaga Kõrvemaal. Täpsemalt saab infot nende kodulehelt!
13. juunil koguneb projekti Paepealsed maitsed meeskond, et teha kokkuvõtted esimese poolaasta tegemistest ja arutada juba 3. septembril toimuva Avatud triiphoonete ja aedade päeva korraldamist. Loodame programmi avalikustada juuni lõpuks. Jaanipäevaks on valmimas ka meie piirkonna toidukultuuri avav kokkuvõte.
Meie võrgustik on laienenud ka uute märgisekandjatega, märgise oleme andnud MTÜ Ökokulleri Visit Lahemaa turismiinfopunktis tegutseva Liisa Riinu pannkoogikohvikule ning kohalikul toorainel põhinevale valmistoitude pakkujale Creperie&Piscole. Viimase toidud on ka uudiskirja fotol.
Põhja-Eesti toiduvõrgustiku kohta saab lisainfot projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee
Meie tegemisi rahastab Euroopa Leader programm.

Jaga: