fbpx

07.09.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku septembrikuu uudiskiri

September on Eesti toidu kuu ja nii oleme ka meie päris mitu põnevat tegevust sellel kuule planeerinud.
Põhja-Eesti toiduvõrgustiku suurim ettevõtmine: Avatud triiphoonete ja aedade päev toimus 4. septembril. Kokkuvõttes saab öelda, et sündmus läks väga hästi, meie 17. ettevõttes oli kokku ligi 3000 külastust. Eriti suurt heameelt tegi asjaolu, et oli palju uusi inimesi, kes polnud meie piirkonda enne külastanud. Inimesed olid ettevõtjate tegemistest huvitatud, oli palju küsimisi ja mõnusaid arutelusid. Nauditi head toitu ja lubati uuesti külla tulla. Neile, kes sedakorda ei saanud läinud pühapäeval osaleda, saame lohutuseks öelda, et päev toimub kindlasti ka järgmise aastal, lihtsalt tasub silm peal hoida meie kodulehel ja FBlehel. Meie päevast tegi kokkuvõtva loo ka Sõnumitooja ajakirjanik Ülle Tamm.
Hetkel käivad kibekiired ettevalmistused Jäneda sügislaada korraldajatel. Ootame kõiki 10. septembril Jänedale, Põhja-Eesti toidu turuala leiab kohe Täku Talli mõisapoolsest küljest. Võimalus on osaleda toormahla ja ürditeede valmistamise töötoas, nautida Anja Mõisakohwiku poolt pakutavat ja loomulikult osta kaasa meie ettevõtjate häid tooteid.
Käimas on ka Paepealsete maitsete lugude konkurss. Ootame meie piirkonna toiduettevõtjate lugusid toidust, toidutoodetest ja sellest, kuidas ettevõtja poolt pakutav on seotud meie toidupiirkonnaga. Lugude esitamise tähtaeg on 26. september, täpsemalt loe konkursist siit!
Lisainfot meie tegemiste kohta saab projektijuhilt eha@arenduskoda.ee

Jaga: