fbpx

24.08.2022

Avanes lugude konkurss Paepealsed maitsed!

Head toiduettevõtjad!

Tänavu korraldame oma toidutoodete konkursi lugude kaudu. Ootame teie lugusid oma toidust, toidutoodetest ja sellest, kuidas teie poolt pakutav on seotud meie toidupiirkonnaga. Lugu võib olla näiteks mõni põnev valmistusviis, mida just teie esivanemad on kasutanud ja teie olete kaasajastanud oma toote juures. Või mõni põnev retsept, mida olete siiani suutnud hoida. Või hoopis teie toiduettevõtte sünnilugu, mis on inspireeritud meie asukohast: rannikust, metsadest.

Miks just lood? Tänapäevane turundus toimib suures osas lugudepõhiselt. Et saaksime laiemalt tutvustada paepealseid maitseid, on abiks just teie, meie toiduettevõtjate päris lood päris toodetest.

Osalemine on lihtne: tuleb panna oma lugu kirja kuni 400 sõnaga, lisada juurde 2-3 fotot, mis lugu ilmestavad ja saata need e-postil eha@arenduskoda.ee NB! Lugu peab olema hästiloetav terviktekst.

Kõikide lugude esitajatele teeme toreda Lugude päeva oktoobris, mil lood tulevad koos neis räägitava toiduga esitlemisele. Igast loost valmib postkaart, mis on kujundatud teie poolt saadetud materjali põhjal ja kus tuuakse loo autor koos kontaktidega ära.
Kindlasti paneme lood üles kodulehele ja kasutame meie piirkonna turunduses sotsiaalmeedias, pressisuhtluses ja võimalusel ka muudes kanalites.
Lugude kogumine toimub Euroopa Liidu LEADER programmist toetatud projekti “Põhja-Eesti kohalik toit tuntuks” raames.

Lugude saatmise tähtaeg on 26. september!

Lisainfot saab projektijuhilt
Eha Paas
eha@arenduskoda.ee
5170214

Jaga: