fbpx

02.11.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised nr. 24

Head toiduhuvilised, kuna ilus, soe sügis jätkuvalt kestab, siis kutsume teid loodusesse! Meie märgisekandja Natural Chaga korraldab musta pässiku töötoa sel laupäeval, 6.novembril. Lisaks looduses olemisele saab ka kaasa portsu teadmisi, kuidas pässiku abil viiruseid endast eemale hoida. Töötoa osamaks on vaid 1 euro! Vaata lähemalt ja registreeru siit!
Sel nädalal saab veel anda endast teada Põhja-Eesti toidu õppepäevale, mis eelkõige on suunatud piirkonna giididele, reisi – ja sündmuste korraldajatele. Õppepäev toimub 13. november Sagadil, täpsema info leiad siit.
November on ka hea aeg kodus kokkamiseks. Kuulutame välja Põhja-Eesti kodukokkadele suunatud jõulutoitude retseptikonkursi. Retsepte ootame 1. detsembriks. Konkursi eestvedajaks on Ida-Harju koostöökoda koos Anija Mõisakohwiku koka Ülle Niinemetsaga. Täpsema info leiad siit!
Vaatamiseks soovitame teile meie you-tube kanalit, kust leiad põnevad videod piirkonnale omaste toiduainete: kartuli, viina, odra ja kala kohta. Head vaatamist!
Maitseteaasta kahvel on viimast nädalat Jänedal, edasi liigub kahvel Sagadi mõisa, et õppepäeval osalejad ikka kahvli ka ära näeks.
Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: