fbpx

11.08.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemistest augustis ja septembris!

Põhja-Eesti toiduettevõtjatel on käes kibekiired ajad, palju on külalisi, kellele tahame ikka pakkuda parimat toitu ja saabunud lõikuskuu toob kaasa saagikoristuse. Kätte on jõudnud parim aeg varuda talveks head paremat oma sahvritesse. Seda on võimalik teha näiteks 25-28 august toimuvatel Tallinna Merepäevadel, kus oleme oma toidualaga väljas otse lava kõrval. Kindlasti on kohal Virumaa Vutt, Vinkymon ja Hindreku talu mesila.
Kes Merepäevadele ei jõua, siis Põhja-Eesti kaupa saab tulla ostma 10. septembril toimuvale Jäneda Sügislaadale, kus traditsiooniliselt olemas ka Põhja-Eesti toiduala.
Suviseid reisimisi Eestimaal soovitame aga lõpetada 4. septembril toimuva Avatud triiphoonete ja aedade päevaga, mil võimalus külastada 17. põnevat Põhja-Eesti aeda ja kasvuhoonet. Täpsemalt saad pakutavaga tutvuda meie kodulehel!
Soovitame ka külastada 19. augustil Palmse mõisa Pannkoogi päeva ja 21. augustil Anija mõisa, kus toimub Mõisakultuuri festival ja pärtlipäeva laat!

Oleme oma võrgustikus alustanud ka sügishooaja sündmuste ettevalmistamisega. 23. augustil ootame restoranide ja kohvikute kokkasid, kes soovivad osaleda Lahemaa restoranide nädalal koos sõpradega. Kavaga saab tutvuda siin!
Lisainfot meie tegemiste kohta saab projektijuhilt, Eha Paas, eha@arenduskoda.ee

Jaga: