fbpx

06.05.2024

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised mais!

Mais ootame kõiki külla meie piirkonna loodust avastama ja ühtlasi ka looduses kohalikku toitu nautima. Nimelt tähistatakse maikuus Euroopa kaitsealade päeva ja Põhja-Eesti toiduvõrgustikus osalejad ja piirkonna turismiedendajad on sel päeval korraldamas huvilistele loodusretki, kus lisaks looduses olemisele saab nautida ka kohalikku toitu. Ootame teid 25. mail, kella 10st
– Lahemaal, kus on ette valmistatud ligi kümme erinevat matka, registreerumine kuni 23. maini. Täpsemat ja pidevalt täienevat informatsiooni leiab siit!
– Puhta vee teemapargis, kus toimub Abivahendiga liikujate matkapäev. Huvilistel palun ühendust võtta korraldajatega. Lisainfo leiab FB lehelt!
Juhul kui tahad oma pere või sõpruskonna, klassikaaslaste või töökaaslastega ka looduses õppida, siis tasub sammud seada Niiduvere õpipaika, mis asub Kunda lähedal. Peremees Kaido Veski on öelnud Niiduveere õpipaiga kohta järgmist: “Meie eriline oskus on muuta siinne kant igas vanuses külalistele õppimisväärseks ja huvitavaks.” Omalt poolt võime kinnitada, et lisaks õppimisele saab seal ka alati maitsvat toitu, eriti meeldejääv on perenaise kodus küpsetatud leib.
Kevadisi maitseid pakub Karepa ravimtaimeaed, kus on alanud karulaugu hooaeg!
Põnevad programmid on ootamas mais ka meie mõisades, Sagadil, Palmses ja Anijal!
Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemisi rahastab Leader programm.
Lisainfot saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: