fbpx

30.05.2024

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised juunis!

Toidu pildistamise koolituse koolitaja Laura Oro tööhoos!

Juuni saabumist tasub tulla tähistama 1. juunil toimuvale Sõmeru maaelufetivalile. Festivalilt leiate ka Põhja-Eesti kohaliku toidu ala, kus seekord müüvad oma parimaid tooteid märgisekandjad:
🔸Taali mesila
🔸Küti gurmee
🔸Põhja-Eesti Vutifarm
🔸Ivika köök
🔸Koduvuti OÜ
Degusteerimistelgis pakume mekkimiseks kohalikust linnulihast suupisteid, mida valmistab tippkokk Indrek Kivisalu. Tooraine tuleb Äntu Mõisast (mahekana), Karusaare Mahetalust (mahekalkun) ja Põhja-Eesti Vutifarmist (vutiliha ja -munad).

8. juunil ootame teid avastama Kundat, võimalus osaleda bussiekskursioonil koos kohaliku giidiga, lisaks pakutakse piknikul kohalikku toitu. Vajalik registreerimine, lisainfot leiad siit!

8. juunil toimub Habaja viinavabriku festival. Uuri lähemalt!

18. juunil korraldab Ida-Harju koostöökoda koolituse nutitelefoniga toidu pildistamisest. Toidu pildistamise koolitus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad teada, kuidas jäädvustada iga roa ilu ja värskus nii, et maitsed lausa hüppaksid piltidelt vaataja ette. Toidu pildistamise koolitus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad teada, kuidas jäädvustada iga roa ilu ja värskus nii, et maitsed lausa hüppaksid piltidelt vaataja ette. Koolitusele on vajalik registreerimine, täpsemalt leiad infot meie kodulehelt.

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku eestvedajad kogunevad nõu pidama 12. juunil Valgejõe Veinivallasse, kus saame uudistada ka vastavatud Valgejõe sutsukala kohvikut.
Avanes registreerumine 8. septembril 2024 toimuvale Põhja-Eesti Avatud triiphoonete ja aedade päevale. Oma osalusavaldus tuleb täita 16. juuniks, lisainfot saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemisi toetab Euroopa LEADER programm.

Jaga: