fbpx

02.08.2023

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised augustis!

Fotol Aru mõisa pererahvas. Foto autor: Tarmo Haud.

Augustis valmistub Põhja-Eesti toiduvõrgustik Avatud triiphoonete ja aedade päevaks, mis toimub 3. septembril. Kava leiab meie kodulehelt. Soovitame seda juba täna uurida ja oma külastusi planeerima hakata.
Lisaks sellele on meie ettevõtjad osalemas põnevatel laatadel ja festivalidel. Näiteks juba sel laupäeval, 5. augustil, tasub Põltsamaale minna, kus toimub Põltsamaa veinipäev. Põhja-Eesti märgisekandjatest ootavad teid seal Habaja Viinavabrik ja Valgejõe Veinivilla!
Aru mõis avab veinibaari 12. augustil Aegviidus toimuval matkafestivalil!
Vinkymon viib oma talupoe 3.-5. augustil Kuressaare Merepäevadele. Kaasas parimaks tervisetooteks valitud fermenteeritud küüslauk ja uued vahuveinid!
Sel laupäeval, 5. augustil on tulemas Väike-Maarja vallas, Ao külas, Näkiuurimiskeskuses neljandat korda Wähja Festival, kuhu oodatakse väga külalisi nii lähipiirkonnast kui kaugemalt! Festivalil on võimalus ka osta kohaliku toitu!
Igapäevaselt ootavad teid meie uhked maamärgid, mõisad Sagadil, Palmses, Vihulas ja Anijal!
Kel aga tahtmine rohkem kodus kokata, siis soovitame vaadata Rebase talu FB lehte, kus häid nippe hoidistamiseks. Vajaliku tooraine leiab meie ettevõtjatelt, aga ka näiteks Väike-Maarja taluturult või Rakvere talupoest.
Lisainfot saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee
Meie tegemisi toetab Euroopa Liidu Leader programm.

Jaga: