fbpx

16.02.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku tegemised 2022 aastal!

Aasta alguses on ikka hea endale kalendrisse märkida olulised sündmused, kus kohal olla. Siinkohal toomegi teieni meie toiduvõrgustiku sündmused.
21-23 veebruar osalevad meie toiduettevõtjad Tartu Turul toimuval Eesti maitsete sündmusel. Turg on avatud 9.00 – 16.00!
22-23 märts lähme Põhja-Eesti võrgustikuga külla Peipsi toiduvõrgustikule, meid on vastu võtmas Maitseteaasta Koda.
Märtsi mahub veel ka meie märgise hindamiskomisjoni nõupidamine, jutuks tuleb nii Põhja-Eesti märgise ühishaldamine kui ka meie toidu ja joogimeene konkurssi ettevalmistus.
2-3 aprill on Põhja-Eesti toiduvõrgustik väljas Tallinnas, Kultuurikatlas toimuval leivafestivalil. Meie piirkonda tutvustavad Kai Koduleivad, VildiVilla ning Veldi ja tütred.
20. aprillil tutvustame toiduajakirjanikele oma toidupiirkonna uusi ettevõtjaid ja kell 18.00 võtame Anija mõisas kokku meie maitseteaasta tegemised. Ühtlasi esitleme Põhja-Eesti toiduraamatut!
Mais kuulutame välja Põhja-Eesti toidu ja joogimeene konkurssi ja alustame ettevalmistusi Triiphoonete ja avatud aedade päevaks. Päev toimub 4. septembril 2022.
10.septembril on Põhja-Eesti toiduala Jäneda Sügislaadal, sedakorda kuulutame seal välja ka meie toidu ja joogimeene konkurssi võitjad.
Sügisega saab alguse ka meie toidukultuuri arendamisele suunatud koostööprojekt. Novembrist algavad õpitoad piirkonna tänase toidukultuuri kujundamisest, toimub ka meie ettevõtjate häkaton leidmaks ärilisi lahendusi Põhja-Eesti kinkepakkide ja toidu parema kättesaadavuse tagamiseks tarbijale.
Oktoobris toimub Lahemaa restoranide nädal koos sõpradega.
Kindlasti mahub aastasse ka kohtumisi kokkadega, põnevaid laatasid ja töötube, kõige paremini saab meie uudistega olla kursis läbi Põhja-Eesti FB lehe ja Kodulehe sündmuste rubriiki jälgides.
Lisainfo projektijuhilt Eha Paas, eha@arenduskoda.ee

Jaga: