fbpx

08.03.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku märtsikuu tegemised!

Käes on esimene kevadkuu ja nii nagu loodus nii hakkavad talveunest ärkama ka meie toitlustuskohad. Täna, 8. märtsil avab uksed Palmse kõrts, kus saab näha ka maitseteaasta kahvlit. Nädalavahetustel Lahemaad avastama tulnud inimesi ootab ka LAHEMAA CAMPINGU KOHVIK.
Kevadisi kontserte, põnevaid programme pakuvad külastajatele nii Palmse, Sagadi kui Anija mõisad! Külalisi ootavad nii Habaja viinavabrik kui Veinivilla! Meie piirkonna veinid leiab ka 10-11 märts toimuval Veinimessil!
Natural Chaga annab teada
, et Pillapalu kaskedelt korjatud ja kogutud saadused nagu tuletael, kasekäsn (birch polypore), must pässik, kasemahl ja kaselehed on nüüd Põllumajandus- ja Toiduameti poolt mahetunnustatud. Uued ja põnevad mahetooted on peagi tulekul, lisainfot leiab nende FB lehelt.
22-23 märts külastavad meie ettevõtjad Peipsi piirkonnas tegutsevaid toiduettevõtjaid. Loodame õppekäigult ammutada uut inspiratsiooni oma tegemistesse ja teisalt tutvustada vastuvõtjatele meie ettevõtteid ja maitseid. Pikemalt saab õppereisist lugeda siit!
30.märtsil kogunevad Põhja-Eesti toiduvõrgustiku eestvedajad ja märgise hindamiskomisjoni liikmed, et paika loksutada sellel aastal toimuv meie piirkonna toidu ja joogimeene konkurss.
Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, Eha Paas, eha@arenduskoda.ee

Jaga: