fbpx

07.06.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku juunikuu uudised

Juunikuu tuleb Põhja-Eesti toiduvõrgustikule töine. Käivitunud on eeltööd 4. septembril toimuva Avatud triiphoonete ja aedade päevaks. Päeval osaleda soovijad kogunesid eelmise nädala neljapäeval Adami talu kaunis aias, tutvuti talu tegemistega, erilise elamuse pakkus triiphoones serveeritud lõunasöök. Üheskoos sai kokku lepitud Avatud triiphoonete ja aedade päeva sisu. Päevaga soovime esile tuua meie piirkonna triiphoonete kultuuripärandit, tutvustada kauneid aedu ja meie ettevõtjaid ning loomulikult pakkuda võimalust varuda endale sügisande. Hetkel on võimalik veel liituda osalejaks. Selleks tuleb täita ära osalemise vorm, mille leiate siit!
Lähiajal on valmimas meie piirkonna inglise keelne voldik, kel huvi voldiku vastu, siis palun võtke ühendust projektijuhiga.
Ootame ka kõiki toiduhuvilisi oma piirkonda külla. Näiteks tasub tulla Habaja viinavabrkusse, kus pakutakse nii kultuuri kui toiduelamusi. Tõeline toiduhuviline on kindlasti lisanud ennast nende FB jälgijaks
Kellele aga meeldivad uhked koogid ja värsked saiakesed, siis tuleb liikuda Suurpea külla, Kuusalu valda, kus mere ääres asub Lahemaa Campingu kohvik. Infot saab nende FB lehelt.
Lisainfot meie tegemiste kohta küsi projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: