fbpx

06.12.2022

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku detsembrikuu uudised!

Detsembris jätkuvad meie toidukultuuri avavad töötoad, juba 15. detsembril on võimalus kokkamishuvilistel osaleda Kuusiku Loodustalus toimuval jõulutoitude töötoas.
Veel enne seda, 10. detsembril on meie märgisekandja VildiVilla hubases kohvikus võimalik meisterdada söödavaid kingitusi. Vaata täpsemalt siit!
Oma jõuluprogrammid on ka kõigil meie fantastilistel mõisatel: Anija, Palmse, Sagadi ja Vihula mõisad ootavad teid! Tutvuda tasub ka jõulupakkumiste ja jõulumenüüga MerMer kodukohvikus, Habaja Viinavabrikus ja Valgejõe Veinivillas.
Võimalus on tellida meie ettevõtjatelt toidukingitusi! Paneme kokku just teie kingisaajatele sobivaima paki, lisame kleebise või kaardi teie organisatsiooni soovide ja sümboolikaga. Arutame võimalusi! Tellimused ja info: katrin@dreamers.ee
Töö läheb edasi äriliste lahendustega, mis esitati meie ideekorjesse. Kokku laekus 8 ägedat ideed, mille eesmärgiks kohaliku toidu senisest parem kättesaadavus tarbijale. Projekti meeskond teeb ideede osas valiku 15. detsembri nõupidamisel ja 5.-6. idee autorid saavad oma meeskondadega tulla uuel aastal toimuvatele disainiseminaridele, et ideest ka lahendusteni jõuda.
Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: