fbpx

20.01.2021

Põhja-Eesti toiduvõrgustiku 2021. aasta plaanid

Aasta algus on hea aeg märkida kalendrisse olulisi kuupäevi ja põnevaid sündmusi. Põhja-Eesti toiduvõrgustikul on kavas teile 2021. aastal pakkuda päris palju toredaid tegemisi ja häid maitseelamusi. 

Foto: Eesti Toit

Aastat alustame kodukokkamise retseptikonkursiga. Talviste maitsete retseptikonkursi avame 25. jaanuaril, fookuses on ahju- ja pajaroad. Retsepte saab esitada 15. veebruarini. Kõigist esitatud retseptidest valmib ka elektrooniline retseptikogumik.
Uuel aastal soovime senisest enam kaasata ka meie piirkonna kokkasid, kes on valmis oma toiduvalmistamisel kasutama võimalikult palju kohaliku toorainet ja menüüs Põhja-Eesti toitu esile tooma. Kavas on pakkuda kokkadele kohtumisi meie ettevõtjatega, toodete tutvustusi ja seminare.
Meie aasta suursündmuseks on kindlasti 7. augustil toimuv Avatud triiphoonete ja aedade päev. Päeva ettevalmistav seminar kõigile osaleda soovijatele toimub 29. aprillil. Täpsemalt jagame infot meie kodulehel ja Facebookis.
Kindlasti tuleb põnevaid kohtumisi Põhja-Eesti märgisekandjatega, ehk saame juba märtsi lõpus külastada Harjumaa ettevõtjaid. Üheskoos on plaan osaleda laatadel, kindlasti on kavas olla väljas TOUREST 2021 messil ja Jäneda sügislaadal ning loomulikult on meie ettevõtjad leitavad kohalikel laatadel, OTT võrgustike turgudel jm.
Meie tegemistega saad kursis olla, jälgides Põhja-Eesti kodulehte ja Facebooki.
Ilusat alanud aastat ja kohtumisteni toidusündmustel!
Lisainfo
Eha Paas
5170214

Jaga: