fbpx

01.06.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised nr. 2

Tänases uudiskirjas tuleb juttu maitseteaasta visuaalidest ja Euroopa avatud aedade festivalist. Leiate ka infot, kust saab Põhja-Eesti tooteid osta.

Tänaseks on valminud meie toidupiirkonna visuaalid, mis kõigile huvilistele kasutamiseks. Olemas on maitseteaasta logo, elektrooniline bänner, mida saab iga piirkonna ettevõtja või asutus lisada ka oma lehele, et luua otsesilda Põhja-Eesti kodulehega. Valminud on lipud, roll-upid ja messisein, mis kõigile maitseteaasta sündmuste korraldajatele kasutamiseks. Ka maitseteaasta kleebised ja voldikud on olemas ja neid saab küsida Leader tegevusgrupist. Kõik vajaliku leiab ja saab alla laadida meie maitseteaasta drive’ist https://drive.google.com/drive/folders/1CaZ-cuKk_2kd7anQjWyQk7_rwaxjZxcH

 

Neile, kes nädala teisel poolel otsivad põnevaid kohti, kuhu minna, soovitame külastada Palmse mõisa aeda. Nimelt toimub sel nädalal, 4.-6. juunil Palmse mõisas Euroopa avatud aedade festival “Aed kui teadmiste varalaegas”. Lisaks aiale on võimalik nautida häid toite nii Palmse mõisakohvikus Isabella kui kõrval asuvas kõrtsis.  Põhja-Eesti maitsete aasta kahvli leiate aga Sagadi mõisa restoranist.

 

Koos kevadega saavad hoo sisse ka taluturud ja laadad. Põhja-Eesti maitseid on võimalik osta Aegviidu kaubakohtumiselt, Kuusalu, Viimsi ja Väike-Maarja taluturult või külastades Raasiku, Rakvere või Käsmu-Võsu OTTide kaubakohtumisi.

 

Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt, Eha Paas, 5170214, eha@arenduskoda.ee

 

Maitsete aastat toetab Maaeluministeerium.

Jaga: