fbpx

24.08.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised nr. 14

Rebase talu õunad!

Augusti viimane nädal algas peakokkade ringreisiga Põhja-Eestis. Kus käidi, sellest kirjutas Piret Saul-Gorodilov Virumaa Teatajas,  muljeid ja pilte jagasid ka kokad oma FB lehel.

Pühapäeval, 29. augustil pannakse 100 maitset patta Kostivere mõisas. Ees on ootamas põnev päev täis erinevaid töötubasid, toiduvalmistamist, käsitööd ja toidukauplemist. Põhjalikumalt saab lugeda siit!

Sel nädalal saab selgeks, kes võidab „Eesti mängu“ üheteistkümnenda hooaja ja viib koju peaauhinna, milleks on Põhja-Eesti maitsete ja puhkuse pakett. Põhja-Eesti auhinnapaketti kuuluvad Kuusiku Loodustalu, Sagadi Mõis, Palmse Mõis / Palmse Manor, Anija Mõis ja Jäneda mõisa Pullitalliteater. Vaata Eesti mängu,

Kindlasti tasub lugeda ka Virumaa Teatajat, kus tuleb jutuks toidu kuivatamisest ja fantastilisest ettevõttest Vinkymon.
Lõpetuseks kutsume kõiki sööma Eesti õunu! Käes on õunaaeg ja meie märgisekandjal, Rebase talul on teile pakkuda väga erinevaid õunasorte. Lisaks leiad nende kodulehelt lihtsaid õunakoogi retsepte.  Head küpsetamist!
Maitseteaasta kahvli leiab ka sel nädalal Anija Mõisakohwikust.
Lisainfot meie tegemiste kohta saab projektijuhilt, eha@arenduskoda.ee

Jaga: