fbpx

17.08.2021

Põhja-Eesti toidupiirkonna nädalauudised 13

Alanud nädal on natuke pidulikum, reedel, 20. augustil on Eesti taasiseseisvumispäev. Meie tähistame päeva Viimsis peo ja piknikuga.

Maitsete aasta kahvel Valgejõe Veinivillas. Foto: A. Alaküla

Alanud nädal on natuke pidulikum, reedel, 20. augustil on Eesti taasiseseisvumispäev. Meie tähistame päeva Viimsis peo ja piknikuga. Olete kõik oodatud, täpsemalt leiad kava siit!

Tulemas on ka päris tihe nädalavahetus. Nimelt külastab meie toidupiirkonda 22-23 augustil Eesti peakokkade ühendus. Koos kokkadega tutvume meie ettevõtete ja nende toodetega ja loodetavasti jõuab restoranide köökidesse üha enam tee kohalik toode.

22. augustil on meie ettevõtted pakkumas Põhja-Eesti toitu Kolga mõisas, kus toimub Roheliste rattaretkede eri “Kuidas elad, Lahemaa Rahvuspark? finaal. Vaata lisa!

Natuke ka eelmisel nädalal toimunud Avatud triiphoonete ja aedade päevast. Kokku avasid oma uksed ja väravad 19 ettevõtet ja vaatamata vihmasele ilmale jagus külastajaid kõikjale. Tagasiside oli positiivne, kohale tulid inimesed, kes tõeliselt olid teemast huvitatud, pakuti välja, et võiksime triiphoonete ja aedade teemaga minna sügavuti, korraldada praktilisi miniseminare ja tegevust aias, samas hoida sündmust pigem väiksema ja hubasemana. Korraldajad otsustasid päeva korraldada ka järgneval aastal, seega kõik, kes tänavu meile külla ei jõudnud, saavad seda teha järgmine aasta.

Meie maitseteaasta kahvli leiab lähinädalatel Anija Mõisakohwikust.

Lisainfot meie tegemistest saab projektijuhilt eha@arenduskoda.ee

Jaga: