fbpx

29.03.2021

Kaks uut märgisekandjat toovad meie toidulauale põnevust ja uusi maitseid!

Põhja-Eesti märgisekandjate hulka lisandus kaks Väike-Maarjas tegutsevat ettevõtet: Marja Talu Aiand OÜ ja Loodussahver OÜ.

Kõrvitsajahu sobib suurepäraselt küpsetistesse, smuutidesse aga ka hommikupudru maitsestamiseks!

Marja Talu toodetest jäi meile kohe silma külmkuivatatud kõrvitsajahu, mis sobib küpsetistesse, et neid kohevamaks muuta (näiteks pannkoogid, saiakesed, pirukad). Samuti annab kõrvitsajahu saiakestele ilusa kollaka tooni. Lisaks saab seda kasutada putrudes, püreesuppides ning ka smuutides ja kokteilides. Kõrvitsajahu on meeldiva magusa maitsega. Lisaks kõrvitsajahule on talu toodetes ka teisi külmkuivatatud köögivilju, -puuvilju ja –marju.

Ka Loodussahvri toodeteks on külmkuivatatud piirkonna aia ja metsamarjad, kuuse ja männikasvud, maitse ja ravimtaimed, seened.  Kuusevõrsed on väärt koostisosa smuutide valmistamisel ning samuti liha- ja kalaroogade maitsestamisel. Meega maitsevad pisut hapukad kuusevõrsed lihtsalt imeliselt.

Külmkuivatamine tagab toodetes olevate kasulike vitamiinide säilimise.  Tooteid saab endale soetada Väike-Maarja taluturult või otse ettevõtetest. Kontaktid leiab meie kodulehelt märgisekandjate rubriigist.

Proovi kõrvitsajahu ja kuusekasvupulbrit kevadistes vitamiinismuutides!

Jaga: