fbpx

15.11.2022

IDEEKORJE äriliste lahenduste leidmiseks!

Hea Põhja-Eesti ettevõtja, turismiarendaja, kogukonna esindaja!

Ootame teie ideid, mille põhjal disainiprotsessis välja töötada ärilised lahendused meie piirkonna toidu paremaks tarbijani jõudmiseks. Oodatud on ideed näiteks meie toidupakkide (tooraine koos retseptiga), piknikupakkide ja toidukingituste pakkumiseks. Aga idee võib olla seotud ka mõne OTTi, talupoe tegevusele lisandväärtuse loomisega või mõne muu põneva olemas oleva tegevuse-teenuse juurde piirkonna toidupakkumise lisamine.

Idee tuleb kirja panna vabas vormis, kuni 200 sõnaga. Lisada ideeautor, kui on olemas ka arusaam, kellega koos tahaks seda ideed välja arendada, keda oma meeskonda kutsuda, siis palume ka see juurde tuua. NB! Meeskond saab olla kuni 5 inimest!

Projekti juhtkomisjon vaatab kõik laekunud ideed üle ja valib välja kuni 5 ideed, millega asume ühiselt tööle. Selleks toimuvad uuel aastal kolm disaini seminari:

25-26 jaanuar kahepäevane seminar, kus esimesel päeval töötame professionaalse disaini õppejõu juhendamisel ideedega, teisel päeval külastame põnevaid ettevõtmisi.

8. veebruaril jätkub disainiprotsess, arvestada tuleb, et meeskondadel jääb vahepeale ka kodused ülesanded.

1.märtsil toimub valminud lahenduste – prototüüpide esitlus.

Projekti poolt on lisaks lahenduste väljatöötamisele boonusena rahaline tugi ka lahenduse käivitamisel. Millega ja palju toetatakse sõltub lahendusest ning arutatakse koostöös meeskonnaga eelnevalt läbi. Kokku on lahenduste käivitamiseks projekti poolt 13 000 eurot.

Ideed palume esitada hiljemalt 1.detsembriks aadressil eha@arenduskoda.ee
Lisainfo 5170214, Eha Paas
Projekti Põhja-Eesti toidukultuur Paepealsed maitsed juht

Jaga: