fbpx

Lääne-Virumaa

8.aprill 2024

Toiduettevõtjate õppepäev!

Põhja-Eesti toiduettevõtjad kogunevad 8. aprillil õppepäevale Arenduskoja ja Partnerite piirkonnas.

Päeva alustame kogunemisega kell 10.00 Kiviaial, Lepna alevikus, kus tegutseb pereettevõte Tammed Köögis OÜ Tutvume ettevõtte tegemistega ja toimub toodete degusteerimine. Tammed Köögis tegeleb sealihast suitsuliha toodetega ja on üks meie uuemaid märgisekandjaid.

Edasi liigume Moe Külastuskeskusesse, kus kell 11.00 alustame muuseumi ja tehasealaga tutvumisest, hiljem degusteerimine ja vabrikupoe külastus. Degusteerimine toimub õlletoas Krog. Pakume maitsta mõne tilga ( 2cl) Moe kangemat ja mõne Muddis õlle. Autojuhtidele: Degusteerimisel ei pea alla neelama, võib nuusutada jne., degusteerimise kõige tähtsam osa on toodete tutvustus sõnas ja pildis.

Peale lõunat, kell 13.30 liigume edasi Jootme küla, Tapa valda, kus tegutseb OÜ Pisirohe. OÜ Pisirohe on suunanäitaja aiandusmaailmas. Taimede abil muudame maailma paremaks ja rohelisemaks ning inimeste elud tervislikumaks ja ilusamaks. Pisirohe taimed on maksimaalne tervis minimaalse vaevaga. Pisirohe ehk võrsed on tillukesed söödavad taimed – tõeline supertoit, mis muudab iga toidukorra eriliseks.

Päeva lõpetame Ohepalu külas, Õnnela Külalistemajas. kell 16.00 alustame ettevõtte tutvustusega, proovime ära Õnnela spa & saunakeskuse koos kohaliku toiduga. Toimub Põhja-Eesti uue toiduprojekti esitlus.

Lisainfo õppepäevast Eha Paas, eha@arenduskoda.ee , 5170214
Registeerumine hiljemalt 25. märtsiks, projektijuhi e-postil.
Õppepäeva toetab Euroopa Liidu Leader programm.

Jaga: