fbpx

Põhja-Eesti, Viimsist Kundani, Kõrvemaast Pandivereni!

26.detsember 2023

Jõulud Põhja-Eesti toidupiirkonnas!

Jõuluaeg on käes ja meie märgisekandjad ootavad teid külla! Siin väike kokkuvõte, kuhu tulla ja mida pakutakse.
Jõuluaeg uhkes mõisas
Meie piirkonna maamärgid on uhked mõisad ja ajalooliselt on just Virumaa olnud tähtsaimaks viinapõletamise piirkonnaks. Ka täna on võimalik saada osa mõisate miljööst ja toidust ning tutvuda Moe Külastuskeskuses viinatootmise ajalooga.

21.12.2023 toimub Moe Külastuskeskuses jõulupidu „JÕULUD ON MOES!“. Teid on ootamas maitsvad toidud, muusikat teevad Artur Raidmets ja Peeter Kaljumäe. Uuri täpsemat infot!

Muinasjutuline Palmse mõis pakub suurepäraseid võimalusi jõuluaja kordumatult kauniks muutmiseks. 16. detsembril kell 10-16 ootab jõuluvana koos oma päkapikkudega Palmse mõisa jõulumaale peresid. Vaata lähemalt!

Sagadi mõisa kokad on kokku pannud jõulumenüü ja ootavad lapsi osalema Metsarahva jõuluootuse programmis. Lisaks on kavas veel mitmeid vabaajategevusi.

Anija mõisas on aga tulemas mitmeid jõuluteemalisi töötubasid. Mõisa tulles tasub kindlasti põigata läbi ka Anija Mõisakohwikust.

Vihula mõisa tulevad detsembrikuus kontserte andma mitmed tuntud artistid: Paul Neitsov, Maarja-Liis Ilus, Jaan Sööt, Jarek Kasar jt. Aastalõpu meeleolukal peol esinevad Koit Toome, Sepo Seeman ja Silvia Ilves. Vaata kontsertide kohta lisainfot.

Ehedad elamused jõuluturu-reisi, talugurmee ja kodurestoraniga

Lahemaa Ökoturism on aga sedakorda otsustanud inimesi viia hoopis Tallinna vanalinna, tulemas on kaks jõulureisi algusega Rakverest ning Paidest ja Viljandist.

Eesti põhjapoolseim veinitalu Valgejõe Veinivilla ootab külla jõulupidu pidama ja ise kingitusi pudelisse villima. Mõnusa jõulu- või aastalõpupeo pidamiseks saab meilt tellida ka veinidega sobitatud mitmekäigulist talugurmee õhtusööki, eksklusiivset ilma elektrita õhtusööki, kus kõik toidud valmivad elektrita või siis lihtsalt tulla külla degusteerima rahvusvaheliselt tunnustatud puuvilja-, marja- ja viinamarjaveine. Küsi pakkumist info@veinivilla.ee, vaata lähemalt Veinivilla kodulehelt või Facebookist.

Pere või sõprade ühise ainult sinu seltskonna restoranielamuse aga saab Kodurestorani MerMer külastades. Kindlasti broneeri aeg!

Habaja Viinavabrik kutsub uisutama, pitsat sööma ja häid veine maitsma! Täpsema info leiad nende Facebooki lehelt!

Häid jõuluelamusi soovib Põhja-Eesti toiduvõrgustik!

Jaga: