fbpx

Ao küla, Väike-Maarja vald

7.august 2021

II WÄHJA FESTIVAL TRIIPHOONETE PÄEVAL

Sea sammud Ao külas Näkiuurimiskeskuses teist korda aset leidva Wähja Festivali suunas! Festivalil avab uksed juba kell 11.00 , avatud on taaskasutatavatest materjalidest valmistatud triiphoone (milline võib motiveerida ka endale sellist meisterdama).  Lisaks toimub suur eestimaise toidu laat. Laadalt saab osta leiba, saia, juurvilja, suitsuliha jne. Müügilt ei puudu ka peakangelane eestimaine JÕEVÄHK. Wähja festivaliga samal ajal on Põhja-Eestis Avatud triiphoonete ja aedade päev,  hea võimalus külastada põnevaid kohti ja lõpetada päev Wähja festivalil.

Piduliku Wähja õhtusöögi eest seisab sel korral menukate restoranide Rataskaevu 16 ja Väike Rataskaevu 16 peakokk Veiko Ojala!  Toit, mida peakokk Veiko pakub, on lihtne ja maitsev, kuid samas üllatusi täis ja põnevust pakkuv. Ta oskab teha kõige lihtsamatest toorainetest imehea toidu. Veiko ütleb, et lisaks maitsele on tähtis ka toidu välimus – see peab rõõmustama ja üllatama, sest inime sööb kõigepealt silmadega.
 Muusikalise eeskavaga astub üles muhe duo Vaiko Eplik ja Priit Võigemast!
Tule kae ise!
Õhtusöök toimub 7. augustil algusega kell 19 Näkiuurimiskeskuses Ao külas. Lisainfo Kaur Salus tel 56478105 kaursalus@gmail.com

Jaga: