fbpx

Vihula Mõis/ Vihula Manor Country Club & Spa

Vihula küla, Haljala vald, Lääne – Virumaa

Märgise tunnistuse kehtivus: 16.09.2022-16.09.2025

Vihula mõis on romantiline mõis, mille leiate Lääne-Virumaalt, Vihulast. Põhja-Eesti toidumärgis on antud Vihula Mõisa Restorani ja Kaval Antsu Kõrtsi toitlustusele ja Vihula Manor Lifestyle gurmeetootdetele.

Vihula Mõisa Restoran tunneb uhkust oma ajaloo üle ning see peegeldub ka meie menüüdes, mida koostades on põhirõhk paigutatud kohalikule Eesti köögile ning mitmed meie retseptid on pärit mõisa vanast kokaraamatust. Oluliseks eripäraks on rõhuasetus võimalikult looduslähedasele ja kohalikule toidule. Suur osa meie köögi toorainetest on pärit mõisa oma aiast ja naabertaludest. Meie soov on pakkuda külalistele nii värsket, kohalikku ja tervislikku toitu kui võimalik. Menüüde koostamisel on järgime hooajalisust ja nõu ja ideid on saadud vanavanematelt. Lisaks oleme toiduvalmistamiseks inspiratsiooni ammutatud ka Euroopa loodeosast ja Skandinaaviast.

Vihula Manor Lifestyle kollektsioon on inspireeritud Vihula mõisa ajaloolisest hõngust ning Lahemaa rahvuspargi ja põhjaranniku maalilisest loodusest. Hoolikalt valitud puhtast toorainest tooted on valminud koostöös kohalike väiketootjate ja käsitöömeistritega, et jätkata Vihula mõisa kauaaegseid traditsioone.
Tooteid müüme Vihula Mõisa vesiveski poes ,Vihula Mõisa Tallinna showroomis Kevade tn 2 ja online -poes

Fotograaf Björn OÜ ja Vihula Mõis

Vihula Mõis/ Vihula Manor Country Club & Spa

Kontaktisik: Dina Kivi

Tel: +3723264100

e-post: info.vihula@uhotelsgroup.com

Koduleht: http://www.vihulamanor.com

Jaga: