fbpx

Nõmme Talu OÜ

Nõmme, Tammiku küla, Kose vald, 75119 Harjumaa

Märgise tunnistuse kehtivus: 25.05.21-25.05.2024

Puhas kodune õunamahl oli juba vanade eeslaste armastatud jook ja väeallikas – muistsed eestlased ütlesid ikka, et kaks õuna päevas peletab arsti sinu ukselävelt. Nõmme talu õunamahl sisaldab 5,5 kg õunte mahla, see on valmistatud kohalikus Nõiavallas, enam kui saja-aastases talus, traditsioonilistel meetoditel. Mahl on pressitud Eesti koduaedades kasvanud õuntest ja selles ei ole ühtegi lisandit – on vaid see hea, mida puhas loodus meile õunte näol pakub. Nii on igas Nõmme talu õunamahla pakis peidus ka väike üllatus – mahlade maitsed võivad olla veidi erinevad nagu on erinevad ka õunte maitsed. Nõmme talu õunamahlal on ürgne vägi, mis aitab läbi murda tuulisest sügisest, hoida hingesoojust külmal talveperioodil, turgutada keha vitamiinivaesel kevadel ja leida leevendust kuumal suvel. Lisaks on meie juures võimalik ka tellida mahla pressimisteenust.

Oleme mahla pakendanud 3-liitristesse kraaniga kottidesse, mis tagab selle säilivuse keldritemperatuuril vähemalt 12 kuu jooksul.
Müüme ja turundame otse tarbijale, kuid müüme ka mõnedes kohalikes väikepoodides, varustame Tallinnas mõnda restorani ning müüme OTT kohtumistel.

Nõmme Talu OÜ

Kontaktisik:

Tel: 56219762

e-post: info@nommetalu.ee

Koduleht: http://www.nommetalu.ee

Jaga: