fbpx

Arkna Karjatalu OÜ

Arkna küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

Märgise tunnistuse kehtivus: 22.06.2018-22.06.2021

Arkna karjamõisa on esmalt mainitud 1527. aastal, seega piimatootmine on siinmail vana traditsioon. Legend räägib, et mõisa ajal käidi vaid leiva järel Rakvere, muu kasvatati ja valmistati kohapeal. Seda teed jätkame ka meie Arkna mõisas. Juust on valmistatud oma farmi piimast, suur osa karjamaadest on mahedad või keskkonnasõbralikul üleminekul. Juust valmib kohaliku meistri käe all käsitööna Arkna Karjatalu meiereis.
Mustsõstrakrõps Berry Pop on meie innovaatiline toode – tegemist on purustatud ja külmkuivatatud mustsõstardega, milles säilinud kõik kasulik ning suhkrut ega muid lisandeid juurde pandud ei ole.
Turundame oma kaupa otse tootjalt tarbijale kohapeal, laatadel, vähesel määral väikestes müügikohtades nt. Pätsi Sahver, Väike-Maarja Taluturg. Peamiselt siiski sotsiaalmeedia ja kodulehe kaudu.

 

Märgis on antud toodetele:
Mõisajuust (gouda-tüüpi poolkõva juust oma farmi piimast), 3-kuune, 6-kuune, 9-kuune, 12-kuune ning lisanditega (kreeka pähkli, lambaläätse, vürtsköömne, punase pipra, ürdi-küüslaugu, itaalia ürtide, metsaseene, lambaläätse-koriandri, nõgese, ristikheina, karulaugu, kuusevõrse)
Tatar – jahu, tang, kruup
Mesi
Mustsõstrakrõps Berry Pop

Arkna Karjatalu OÜ

Kontaktisik:

Tel: +372 55578751

e-post: iuustukelder@arkna.ee

Koduleht: www.arkna.ee

Jaga: