Tere tulemast Põhja-Eesti kohaliku toidu uuenenud kodulehele!

Meil on hea meel, et olete jõudnud meie kodulehele. Kui eelmisel kodulehel olid esindatud kõik meie võrgustiku toidutootjad ja toitlustajad, siis nüüd ja edaspidi leiab siin infot vaid nende ettevõtete kohta, kes kannavad meie toidumärgist. Uurige märgise kohta lähemalt ja olete oodatud liituma, kui meie mõtted ja tegemised teile sobivad.

Lisaks leiab lehelt Põhja-Eesti kohaliku toidu pärimuse - spetsiaalselt meie jaoks koostatud toiduajaloo lühiülevaate, mis annab meile infot just Põhja-Eestile eriomaste toitude kohta. Iseloomulikke toite ja retsepte kogume siia aga ka jooksvalt. Lähiajal on käivitumas retseptivõistlus, seega on kõigil võimalus osaleda ja hiljem ise kodus teiste retsepte katsetada.

Leht on avatud ka meie piirkonna toiduga seotud uudistele. Seega, kui teil on toimumas midagi põnevat seoses Põhja-Eesti toiduga, siis saatke meile uudis - saame selle oma lehele üles panna. Uudiseid ootame e-postil eha@arenduskoda.ee .

Kuna leht on alles uuenenud ja mitmed rakendused testimisel, siis palume olla kannatlikud ning probleemide korral võtta kindlasti ühendust.

Top