Põhja-Eesti kohaliku toiduvõrgustiku tegemised 2018. aastal

Põhja-Eesti toiduvõrgustikku on ees ootamas päris mitmed ühised ettevõtmised. Kõige suurem väljakutse on kindlasti meie märgisekandjate toodete ja teenuste senisest parem esitlemine nii piirkonnas kui ka väljapool, laiemalt Eestis. Selleks oleme planeerinud panna üles püsiletid meie märgisekandjate kaubaga. Loodame, et kevadeks on kaubaletid olemas Tapla, Väike-Maarjas, Sagadis ja Kuusalu vallas. Ehk õnnestub üks lette ka paigutada Rakverre.
Lisaks sellele on kavas ühised osalemised messidel. Jäneda traditsioonilisel sügislaadal on sedakorda toimumas ka Põhja-Eesti kohaliku toidu turg. Kõigil laada külalistel on võimalus tutvuda meie turuplatsil märgisekandjate toodete ja teenustega, ühislaval tuleb tutvustamisele ka põnevate, Põhja-Eestit iseloomustavate toitude valmistamine. Seega tasub kindlasti oma kalendritesse märkida 8. september ning oma sammud sel päeval Jänedale seada.
Lisaks on tulemas kohaliku toidu päevad koolides ja lasteaedades, mitmed ettevõtjatele suunatud infopäevad ning loomulikult on avatud märgise taotlemine. Tänaseks on meil 27 märgisekandjat.

Lisainfot meie võrgustiku tegemistest saab: Eha Paas, tel 5170214, eha@arenduskoda.ee

Top