Ettevõtjatel võimalus osaleda Mõisakultuuri festivalil Anijas

Vaatamata suurele suvele, oleme korraldamas koos Anija mõisaga 20. augustil Anijal toimuvat Mõisakultuuri päeva, kus tuua esile ka Põhja-Eesti kohalik toit. Põhja-Eesti kohalik toiduvõrgustik on väljas eraldi telgiga, viime läbi osalejatele Põhja-Eesti kohaliku toidu töötoa, tutvustame meie tegemisi ja ettevõtteid. Ühtlasi esitleme oma uut logo. Nimelt otsustasime turunduseksperdi soovitusel ja märgisekandjate nõusolekul luua endale uus, meie väärtusi kajastav logo.
Palume kõigil, kes soovivad Põhja-Eesti kohaliku toidu ühisalal välja tulla, sellest teada anda 27. juuniks e-postil eha@arenduskoda.ee. Korraldajad on kehtestanud hinnakirjaks toiduettevõtjale 30 eurot 3x3 alal. Märgisekandjatel, kes on meie ühisalal on eelised:

  • Meie korraldame teile telgi ja messimööbli.
  • Lähtuvalt sellest, palju meid tuleb broneerime ala ja jagame kulud, seega tuleb meiega koos väljaminek odavam.
    NB! Põhja-Eesti kohaliku toidu telgi alale võtame sedakorda vaid märgisekandjad, kõik kes tahavad meie märgist, saavad esitada oma taotluse meie kodulehe kaudu. Seega jõuab kenasti enne 20. augusti märgist taotleda ja meiga koos välja tulla. Taotlusvormi leiate meie kodulehelt.

Lisainfot saab Eha Paas, eha@arenduskoda.ee või Sille Noor sille.noor@idaharju.ee

Top