Kaarli Talu maitsvad käsitööküpsetised ja tooraine Jäneda Sügislaadalt

Jäneda Sügislaada Põhja-Eesti kohaliku toidu turuplatsil on 7. septembril kohal Kaarli Talu, kelle valikus on maitsvad pagaritooted, mahejahud ja -helbed.

Kaarli Talu on Põhja-Eestis juba tuntud tegija, kelle mahejahusid ja -helbeid leiab ka suuremates kauplustes. Täna soovitame aga soojalt Kaarli Talu pagaritooteid, mida igapäevaselt leiab peamiselt öko- ja talutoidupoodidest.

Väikseses leivatoas valmistab perenaine traditsioonilist juuretisega kääritatud rukkileiba 100% mahedast „Sangaste“ rukkist. Leibu on seitset sorti: rukkileib, köömneleib, must leib, koriandrileib, seemneleib, rosinaleib ja pühadeleib. Leivapätse on kolmes suuruses: suured ja väikesed vormileivad ning pisileivad ehk pätserid. Kaarli Talu rukkileib on Eesti parima talutoidu konkursi parim pagaritoode 2019. Aasta varem pälvis selle tiitli matkaleib.

Maiasmokkadele on kindlasti meele järgi magusad küpsetised: väikesed krõbedad speltaküpsised ja suured šokolaadi-speltaküpsised, tatrakeeks või hoopis eriline herne-brownie. Soolasema suutäie saab aga odraküpsistest ja -karaskitest, sepikutest, või hoopis seemnekrõpsudest, mis Ehtsa Talutoidu konkursil nimetati 2016.a parimaks pagaritooteks. Luuri-Jüri rammupätsid "Parim talutoit 2018" parimaks pagaritooteks.

Tule, proovi ja osta Kaarli Talu tooteid Jäneda Sügislaadal 7. septembril!

Fotod: tootjad

Top